Etkinlik Haberleri

Osstem World Meeting 2019, TOKYO

Osstem Türkiye ekibi, Osstem kullanıcısı hekimleri ile Tokyo’da düzenlenen etkinlikle, Osstem teknolojisi hakkında detaylı bilgi alacak, yenilikleri Osstem World Meeting ile farklı vaka çalışmalarını gözlemleme fırsatı bulacaklar.  11 Mayıs - 12 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek eğitim ve gezi programına katılacak hekimler, hands on kurslarında Osstem İmplant teknolojisindeki deneyimlerini arttırarak, Tokyo gezi programı ile de Uzak Doğu Kültürü’nün yayıldığı yerleri görüp, tarihi ve sanatsal mekanları gezme şansı yakalayacaklar.

Etkinliği Gör

Osstem Meeting 2018, SEUL

19 - 26 Kasım ve 22 -30 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek gezi ve eğitim programı kapsamında hekimlerimiz Seul şehir turu ve Busan fabrika gezisi sonrası eğitime katılacaklar. Eğitim sonunda tüm hekimler Osstem Meeting Gala yemeğine katılarak turu hazırlanmış olan yerel şovlar ve müzikli eğlenceler ile sonlandıracaklar.

Etkinliği Gör

Osstem Meeting 2018, KIEV

14 - 17 Eylül tarihlerinde gerçekleşen gezi ve eğitim programı kapsamında hekimlerimiz Kiev şehir turu, Pechersk Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi turları sonrası eğitime katıldılar. Eğitim sonunda tüm hekimler Osstem Meeting Gala yemeğine katılarak turu hazırlanmış olan yerel şovlar ve müzikli eğlenceler ile sonlandırdılar. 

Etkinliği Gör

Osstem World Meeting 2018, MOSKOVA

Osstem Türkiye ekibi, Osstem kullanıcısı hekimleri ile Moskova’da düzenlenen etkinlikle Osstem teknolojisi hakkında detaylı bilgi aldı, yenilikleri Osstem World Meeting ile farklı vaka çalışmalarını gözlemleme fırsatı buldu. 28 Nisan - 03 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen eğitim ve gezi programına katılan hekimler, hands on kurslarında Osstem İmplant teknolojisindeki deneyimlerini arttırarak, Moskova ve St. Petersburg gezi programı ile de tarihin ve sanatın başkentlerine ev sahipliği yapan merkezleri gezme şansı yakaladılar.

Etkinliği Gör